Kaasaegse sisekujunduse salajane maailm peitub linoleumis

07.06.2019
Radis Furniture keskkonnasõbralik ja loodussäästlik pinnakatte valik on Red Dot'i auhinnaga pärjatud linoleum tunnustatud tootjalt Forbo. Valmistatud looduslikest toorainetest ja tootmise poolest väga madala emissiooniga Forbo linoleum on antistaatiline ja hügieeniline.
Linoleum ei kogu staatilist energiat ega tõmba sellega ka tolmu ja mustust mööbli pinnale. Lisaks ei jäta sõrmed linoleumi pinnale jälgi ja materjal püsib puhas ja kaunis. Kodu korrashoid on lihtsam ja kiirem. See materjal annab mööblile individuaalse tunnetuse nii katsudes kui ka vaadates.

Radis Furniture’ uusim NOBLE kollektsioon, millesse kuuluvad lauad, riiulid ja kummutid, on valmistatud kvaliteetsest vineeri ja linoleumi kombost, millel on silmatorkav värviküllane esteetika. Meie Forbo linoleum keskendub NOBLE kollektsiooniga kaasaegse kodu ja tööruumi rollile, pakkudes omajagu armastust.
Kauakestvad värvitoonid, matt ja soe pind võidavad kindlasti südameid! Ja lisaks on linoleumiga kaetud lauapinnal meeldiv kirjatöid teha. Materjal on tunnustatud oma elegantsuse ja vastupidavuse poolest. Linoleumi omadused tagavad, et iga mööbliese saaks olla eriline oma iseloomult ja väljanägemiselt. Lihtne elegants - mida veel võiks lisada!